wróżka wróżki

wróżby
 


 

 

 
 

  

 

Wróżka Beata
, wróżby,przepowiadanie przyszłości, tarot, chiromancja, numerologia, runy       

wróżkaUri Geller urodził się w 1946 r. w Izraelu.Już jako dziecko wykazywał zdolności parapsychiczne.W szkole robił na lekcjach kawały poruszając na odległość różnymi przedmiotami, swoje zdolności wykorzystywał również na klasówkach, jak twierdzi czytając w myslach nauczycieli .Od 1969 r. zaczął występować na scenie jako iluzjonista.Szczególne wrażenie na widzach robiła jego psychokinetyczna umiejętność wyginania metalowych przedmiotów. Geller posiadał jeszcze takie umiejętności jak: podnoszenie za pomocą wzroku słupka rtęci w termometrze, wyginanie łyżeczek czy poruszanie siłą woli igły kompasu.

Siłą myśli przesuwał ciężkie przedmioty, zatrzymywał silniki i sprawiał, że świeżo ścięty kwiat usychał w kilka sekund. Potrafił skasować zawartość dyskietki komputerowej, wymazać fragmenty z karty magnetycznej albo zatrzymać wydruk danych. W połowie lat 70 zaczęły lawinowo narastać kontrowersje wokół osoby Gellera i jego niezwykłych zdolności, mimo, że nakręcił w Stanford Research Institute (SRI) kilka filmów obrazujących jego zdolności i przeprowadzone nad nimi badania. Filmy te są oferowane w Internecie.

Przeciwko izraelskiemu medium wszczęto nawet intensywną kampanię, którą kierowali zawodowi prestidigatorzy Charles Reynolds i James Randi z USA.Twierdzili, że paranormalne zdolności są tylko zwykłą sztuczką, jaką posługują się iluzjoniści. Żaden z nich jednak nigdy nie był w stanie przedstawić wystarczających dowodów swojej tezy. W 1976 r. Geller wycofał się z występów estradowych. Zajął się poszukiwaniami złóż mineralnych i ropy naftowej, m.in. w Brazylii, Australii i na Wyspach Salomona. To nowe zajęcie okazało się o wiele bardziej opłacalne. Szybko stał się milionerem. Pomimo pojawiających się raz za razem oskarżeń o oszustwo, Geller wciąż z determinacją stara się przekonać świat, iż rzeczywiście posiada nadludzkie zdolności.

Geller wywarł inspirujący wpływ ma takie filmy jak Matrix (scena "there is no spoon"), a pewne wątki z nim związane odnajdujemy również w "X-menach". Obecnie Uri Geller zajmuje się uzdrawianiem chorych dzieci w swojej posiadłości w Londynie, lansuje również niezwykłe kolekcje biżuterii, osobiście przez niego wyginanej. Do dziś czerpie olbrzymie zyski ze swojej sławy "medium wszech czasów", dbając o podtrzymywanie legendy i opisując w książkach rozmaite zlecenia, których się podejmuje, łącznie z zamówieniami od instytucji bezpieczeństwa publicznego i agencji wywiadowczych

 


wróżka wróżby wróżenie z kart przepowiednie chiromancja tarot wróżenie przez internet numerol

ogia MYŚLI -TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy, tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE, runy przepowiadanie przyszłości, numerologia runy przepowiadanie przyszłości ezoteryka zjawiska niewyjaśnione


numerologiasennikhoroskoptarot