wróżka wróżby

wróżby 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

BÓBR
21.04-21.05

wróżka


Bóbr jest bez wątpienia jednym z najpracowitszych zwierząt. Jego pomysłowość w budowaniu siedzib jest niewyczerpana. Jest znakomitym inżynierem, architektem, geodetą i twórcą zmiany swego środowiska. Jego wytrwałość w pokonywaniu przeszkód i wytrwałość w realizacji zamierzeń jest zdumiewająca. To pracowite stworzenie kojarzone jest ze stabilnością i niezawodnością. Otoczeniu dają poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Na urodzonych pod znakiem Bobra można zawsze polegać. Czasami jednak zbyt wiele wagi przykładają do materialnej strony życia. Mimo pozornej twardości posiadają niezwykle wrażliwe wnętrze co powoduje u nich potrzebę ciągłej ochrony i bezpieczeństwa. Lubią tworzyć, ale zawsze na solidnej bazie, którą będą zawzięcie chronić. Bobry nie są marzycielami. Ich życie to twarde realia. Dbają o swe korzenie. Twardo stąpają po ziemi. Wszystkie swoje działania podpierają solidnym fundamentem. Działanie Bobra, wytrwałe i zrównoważone w solidnym działaniu prowadzi do systematycznego poprawiania warunków bytu; aby sprostać trudom powziętych zamierzeń z rozmysłem realizują raz powzięte plany. Umiłowanie spokoju i stabilności wycisza w Bobrze inne cechy charakteru. Nie potrafi on być elastyczny, raz obrana droga nie zostanie nawet na cal zmieniona. Ogólny obraz nie jest dla niego istotny, liczą się tylko jego plany i zamierzenia. Często więc Bobry przegapiają tzw. szanse życiowe, nie do przeskoczenia wydają im się pewne trudności życiowe. Po co więc ryzykować? Efektem tego jest umiłowanie wygodnego, bezproblemowego życia.

Uczucia - Tu także Bobry lubią kochać bezpiecznie i wytrwale. Są więc wiernymi i troskliwymi partnerami. Bóbr nie lubi przelotnych miłostek, które burzą spokój i niosą same komplikacje. Potrzebni są mu partnerzy mniej uparci od niego, ustępliwi dyplomaci, bowiem lubi on przeforsować swoje zdanie i nie lubi zmieniać upodobań seksualnych. W miłości delektuje się wszelkimi zmysłami czym uzupełnia dosyć ograniczoną namiętność. Uwielbia cielesność, która daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Zdrowie i praca - Bobry uwielbiają smakołyki co często ma zgubny wpływ na ich figurę. Najdelikatniejsza u Bobra jest szyja i gardło - częste zapalenia migdałów oraz chrypki męczą go znacznie częściej niż urodzonych pod innym znakiem. Poza tym czułym punktem cechuje go duża witalność i odporność. Jest to niezwykle ważne dla sumiennego i wytrwale wypełniającego swe obowiązki Bobra. Są one bowiem pracownikami wysoko cenionymi przez pryncypałów, którzy całkowicie polegają na ich rzetelności i wiedzy. Tymczasem sumienny Bóbr wytrwale gromadzi dobra materialne, stanowiące podstawę bytu dla jego rodziny. Urodzeni pod tym znakiem są znakomitymi rolnikami, wspaniale czują się także w zawodach związanych z bankowością i podatkami.

Doskonały związek z:
ˇ Dzięciołem - żywioły wspaniale ze sobą harmonizują
ˇ Bobrem - wspólna dążenie do osiągnięcia stabilności
ˇ Wydra - uskrzydla Bobra
Trudne związki z:
ˇ łosoś - związek pełen sprzeczności;
ˇ Sokół - związek pełen sprzeczności

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop