wróżka wróżka

wróżby 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

DZIĘCIOŁ
22.06-22.07

wróżka

Ten uroczy ptaszek o silnym dziobie, zwany lekarzem lasów, jest symbolem zapobiegliwego gospodarza. Lubimy , podczas letnich spacerów w lesie, wsłuchiwać się w rytmiczny stukot ptasiego dziobka w korę drzew. Bezbłędnie rozpoznajemy naszego przyjaciela - dzięcioła, który "bębni" przede wszystkim w poszukiwaniu pożywienia i podczas budowania gniazda. Gniazdo dzięcioła jest bardzo wygodne i przytulne, stwarza jego mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i wygody. Osoby urodzone w totemie dzięcioła są niezwykle wrażliwe, co często objawia się nadmierną drażliwością. Z tego też powodu zamykają one swe wnętrze i stają się mało komunikatywni. Dzięcioły kryją swe pragnienia, gdy nagromadzi się ich zbyt wiele, niekontrolowany wybuch emocji nie jest miły, ani dla dzięcioła, ani dla otoczenia. Dzięcioł posiada niezwykłą intuicję. Jest bardzo ostrożny w zawieraniu znajomości. To typ introwertyka łaknącego bezpieczeństwa i stabilizacji. Posiada on w sobie, jako znak letni, dużo potencjalnej energii i ciepła wewnętrznego; gdy jednak trafi on do sprzyjającego otoczenia, potrafi wyzwolić z siebie tę energię i rozjaśnić wszystko wkoło. Dzięcioł musi nabrać całkowitego zaufania, aby móc się otworzyć; wówczas obdarza gorącym uczuciem i serdeczną przyjaźnią. Urodzeni w tym okresie lubią czuć się potrzebni. Otaczają swą rodzinę nadzwyczajną troską, martwiąc się nie tylko o byt materialny, ale i duchowy.

Uczucia - Dzięcioł, lubiący stabilizację również w uczuciach, ceni sobie jasną sytuację. Jego uczucia są niezwykle głębokie, często raz na całe życie. Ich intensywność jest bliska zenitowi. Miłość jest dla niego bardzo ważnym elementem powodzenia życiowego. Nie pochwala flirtów i krótkotrwałych znajomości. Swojemu partnerowi ofiarowuje się całkowicie, uwielbia kontakt pełen romantycznej czułości, pełnej pieszczot i rozmów w księżycowej poświacie. Stawia na pełną harmonię we dwoje. Dzięcioły nie lubią dzielić się szczęściem osobistym z innymi, lubią przebywać tylko we dwoje, jak ptaszki w gniazdku.

Zdrowie i praca - Dzięcioł cieszy się zazwyczaj dobrym zdrowiem. Przykre dla otoczenia są częste zmiany jego nastroju. Jest to znak najbardziej wrażliwy na ból. Jeśli już miewa kłopoty zdrowotne to zazwyczaj z żołądkiem. Jest to odbiciem jego nadwrażliwej natury i tłumienia w sobie wszelkich kłopotów. Uczmy dzięcioła uzewnętrzniać własne kłopoty - to także zadanie dla partnera życiowego. Dzięcioł również w pracy ceni sobie małą stabilizację. Dobrze czuje się w rodzinnej atmosferze małej firmy, tam też osiąga najlepsze efekty swej działalności. Nie marzy o wielkich zadaniach i wielkiej karierze zawodowej, cieszą go małe, poparte solidną pracą sukcesy. Lubiący swą pracę Dzięcioł angażuje się w swe zajęcie z całkowitym poświęceniem. Szefowie, kochajcie takich pracowników, solidnych, wytrwałych i delikatnych!

Doskonały związek z:
ˇ bobrem - doskonale się rozumieją;
ˇ wilkiem - doskonale się rozumieją;
ˇ dzięciołem - związek idealny;
ˇ łososiem - mimo różnic potrafią się do siebie dopasować;
ˇ Wąż - związek idealny. Dzięcioł i Wąż osiągają zgodność emocjonalną i erotyczną.
Trudne związki z:
ˇ jeleniem - dzięcioł czuje się ż nim opuszczony;
ˇ sokół - jego spontaniczność może dzięcioła wystraszyć;
ˇ krukiem - nie mogą się dogadać;
ˇ Sową - dzięcioł nie zdoła jej ujarzmić;
ˇ Wydrą - wydra jest pełna ideałów, dzięcioł nie zdoła jej ujarzmić 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop