wróżka wróżenie

wróżby


 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

GĘŚ
22.12-20.02

wróżka

Wybrana przez Indian na totem gęś śnieżna włada czasem od 22 grudnia do 19 stycznia. Żyje ona stadnie, przemierza w swym życiu tysiące kilometrów, powracając co rok do swoich gniazd lęgowych. Jest to ptak silny, wytrwały, który te cechy swej osobowości podporządkował osiągnięciu konkretnego celu. Osoby urodzone w tym okresie są obdarzane przez swoje patronki dużą ambicją i wytrwałością. Nie działają spontanicznie, wszystko jest zaplanowane a realizacja stanowcza i konsekwentna przybliża wytrwałego pracusia do celu. Są to zazwyczaj silne osobowości, przyciągające otoczenie do siebie jak magnes opiłki żelaza. Ich działanie powoduje, że pomimo sympatii otoczenia są postrzegane jako osoby chłodne i mało otwarte. Taki sąd jest absolutnie błędny, krzywdzący te unikające rozczarowań istoty. Gęś dysponując ogromnym potencjałem energetycznym zaskakuje otoczenie swymi możliwościami. W życiu prywatnym i zawodowym jest niezwykle wydajna i niezmordowana. W imię obowiązku potrafi zrezygnować z licznych przyjemności, spełnienie odnajdując w intensywniejszej pracy.

Uczucia - Gęś jest wspaniałym partnerem na całe życie. Nie zawiedzie, nie zdradzi, nie oszuka. Miłość jest takim samym elementem jak praca i nie można jej traktować lekceważąco ani przelotnie. Na całkowite oddanie się ukochanej osobie potrzebuje Gęś czasami wiele czasu. Potrzebne jest jej do spełnienia w miłości pełne zaufanie do partnera. Gdy te przeszkody zostaną pokonane powstanie wspaniałe gniazdo rodzinne oparte na wzajemnej życzliwości i miłości. Gęś będzie ostrożnie dawkowała seks i uwodzicielskie uśmiechy tak aby nie stały się one chlebem powszednim. Może przydałby się jednak Gąsce partner wnoszący do codziennego życia nieco zmysłowości i czasami odrobinę szaleństwa.

Zdrowie i praca - Duży zasób witalności i całkiem niezła kondycja to duże atuty naszej Gąski. Dba ona o zdrowia, nie pozwalając sobie zbytnio na łakomstwo. Często jednak psikusa sprawia jej skóra, podatna na alergie i podrażnienia oraz stawy kolanowe. Te zdrowotne mankamenty nie przeszkadzają Gęsi zasiadać na "kierowniczych" stołkach. Osiąga ona wytrwale kolejne szczeble kariery nie pozostawiając nic przypadkowi. Do zawodu przygotowana jest gruntownie, poznanie kolejnych tajników wiedzy zostało dokładnie zaplanowane. Gęś na pewno niczym niestosownym nas nie zaskoczy, będzie z szacunkiem odnosić się do podwładnych. Może nieco "drętwy" z niej szef ale na szczęście przewidywalny.


Doskonałe związki z:
ˇ dzięciołem - tworzą idealną parę;
ˇ bobrem -stworzą idealną parę
ˇ gęsią - potrafią zrozumieć się bez słów.
Trudne związki z:
ˇ niedźwiedziem - może paraliżować powagę obu znaków.

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop