wróżka wróżenie

wróżby 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

BÓBR
21.04-21.05

wróżka

Jeleń jest bez wątpienia zwierzęciem dostojnym, ale także pełnym gracji, powabu i elegancji. Rozgląda się czujnie swymi pięknymi rozmarzonymi oczami, oceniając otoczenie i inteligentnie reaguje na sygnały, które do niego docierają. Jego ruchy są zwinne, lubi stale być w ruchu, aby zaspokajać swoją potrzebę ciągłych zmian i kontaktów z otoczeniem, bez których nie potrafi się obejść. Urodzeni w totemie Jelenia są spragnieni ciągłych zmian w otoczeniu. Niejako zmusza ich do tego niepospolita wrażliwość i być może sprzeczna z nią swoboda i beztroska. Ulegają impulsowi chwili, aby życie było pełniejsze i ciekawsze. Uwielbiają poznawać i być zaskakiwanymi nowymi wrażeniami. Jelenie dzięki swej niezwykłej bystrości umysłu są wspaniałymi partnerami w potyczkach intelektualnych. Potrafią dyskutować w sposób elastyczny i otwarty. Ich riposty są celne, ale często dość niecierpliwe. Niecierpliwość jest chyba najpoważniejszą wadą Jeleni, zwłaszcza w nawiązywaniu znajomości. Uwielbiają towarzystwo, w którym potrafią błyszczeć jak Koh-i-Noor. Potrafią porazić urokiem osobistym, inteligencją i polotem, co tuszuje nieco ich zmienne nastroje i niestałość.

Uczucia - Wiele będzie zależało od tego, jakiego partnera dobierze sobie Jeleń na wspólną drogę. Urodzony w tym znaku, będący z natury flirciarzem, nie bardzo radzi sobie w długotrwałym związku. Tolerancyjny partner pozwoli mu wytrwać, choć z wieloma burzami, w dłuższym układzie uczuciowym. Nie wypływa to absolutnie ze złej woli Jeleni. Są one astrologicznie przypisane do flirtu i uwodzenia płci przeciwnej. Zauroczonego osobnika rzucają na kolana. Zaloty rozpoczynają od uwodzicielskich opowieści złotoustego kochanka. Jedyna rada: chcesz mieć go dłużej przy sobie - bądź tolerancyjny i opanowany! Żaden inny sposób okiełznania tego urodzonego "Czarusia" nie poskutkuje.

Zdrowie i praca - Natura pędziwiatra i człowieka o niezwykłej aktywności zawodowej powoduje silne stresy. Ich układ nerwowy od czasu do czasu domaga się "urlopu". Pozwólmy mu więc, podejmując świadome decyzje, częściej odpoczywać. Jeleń posiada również bardzo wrażliwy układ oddechowy. Każde przeziębienie należy dokładnie wyleczyć, aby nie dopuścić do poważniejszych komplikacji zdrowotnych. Urodzeni pracoholicy, nie znoszący stagnacji, która ich dobija, spalają się w działaniach zarówno intelektualnych jak i praktycznych. Są równie sprawni w dziedzinach wymagających niezwykłej wiedzy i inteligencji, jak i w działaniach czysto mechanicznych. Uwielbiają działać dla innych, każdy człowiek stymuluje ich do działania. Swoje decyzje potrafią trafnie uargumentować; również sfera interesów nie jest im obca. Jeleń musi stale działać. Jest znakomitym lekarzem, dziennikarzem. Uwielbia służbowe podróże i ciągły ruch. W jego towarzystwie na pewno nie będziesz się nudzić!

Doskonały związek z:
ˇ Jeleniem - jest najbardziej inspirujący, jelenie wzajemnie się uzupełniają.
ˇ Krukiem - zaspokajają swoje pragnienia
ˇ Sokół /Sowa - szansa na udany związek, bo ogień i powietrze wzajemnie się rozpalają.
Trudne związki z:
ˇ dzięciołem - dzięcioł buduje domowe gniazdko, a znudzony jeleń szuka przygód;
ˇ wilkiem - każde żyje swoim życiem;
ˇ niedźwiedziem - może popsuć jeleniowi zabawę


 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop