wróżka wróżenie

wróżby


 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

KRUK
24.09-23.10

wróżka


Ten inteligentny ptak z wielkim dziobem i mocnymi nogami potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. W poszukiwaniu pokarmu nie wyrusza w pojedynkę, zawsze towarzyszy mu spora gromadka współplemieńców. Urodzeni w totemie Kruka cenią sobie towarzystwo i przyjazne otoczenie. Są stale w ruchu, pracuje jednocześnie ich ciało i intelekt. W związku z tym są oni pełni genialnych pomysłów, którymi potrafią w niekonwencjonalny sposób zainteresować otoczenie. Kruki kochają wszelkie zmiany, ale zawsze muszą one harmonijnie współgrać z otoczeniem. Posiadają również silne poczucie sprawiedliwości co czyni ich zazwyczaj idealnymi negocjatorami w spornych sprawach. Każdy spór starają się zażegnać pokojowo, bowiem cenią sobie nade wszystko spokój a nie konfrontacje. Nie przysparza im to jednak sukcesów - często w imię spokoju rezygnują z nagłych korzystnych okazji, polegając na zdaniu otoczenia. Przyjaciel Kruk został obdarzony przez Naturę dużą wrażliwością artystyczną i niezwykłym wyczuciem piękna. Odzwierciedla się to także w sposobie w jaki Kruk potrafi się ubrać. Jest to dla niego bardzo ważne, zdarzyć się może, że nawet najważniejsze. Lśniący czarnopióry Kruku, nie oceniaj ludzi powierzchownie. Wygląd zewnętrzny to nie wszystko - przyjrzyj się wnętrzu swego przyjaciela!

Uczucia - Szczęściem dla Kruka jest znalezienie odpowiedniego partnera życiowego i spełnienie się w rodzinnej posłudze. W poszukiwaniu towarzysza życia potrafi kokieteryjnie uwodzić płeć przeciwną. Mało kto potrafi się oprzeć urokowi Kruka, fachowcowi w sprawach życiowych nie tylko tych przyziemnych, ale i duchowych. Uwielbia kochać i żyć dla drugiej osoby. Potrafi oczarować upatrzonego partnera, podporządkować się mu, ale nie bezkrytycznie.

Zdrowie i praca - Astrologiczny Kruk, kochający rozkosze życia, często nie potrafi znaleźć umiaru w poszukiwaniu coraz to nowych przyjemności. Odbija się to oczywiście na jego zdrowiu. Najgorzej owe rozkoszne peregrynacje znoszą nerki - najsłabszy punkt organizmy naszego bohatera. Zalecamy mu, aby częściej, zamiast uganiać się za uciechami podniebienia i intelektu, spojrzał w stronę siłowni czy basenu, aby wzmocnić swą kondycję fizyczną. Pomoże to Krukowi lepiej spełnić się w pracy zawodowej, najczęściej w zawodzie architekta, inżyniera. Jego ulubionym zajęciem są jednak sztuki piękne, moda, antyki. Lubi otaczać się pięknem nie tylko w domu ale także i w pracy. Działa kolektywnie, stwarzając dzięki swemu łagodnemu charakterowi miłą atmosferę.


Doskonałe związki z:
ˇ jeleniem - nigdy nie będą się ze sobą nudzić;
ˇ wydrą - łączy ich wspólnota żywiołu;
ˇ łososiem - będzie stanowił dla kruka doskonałe oparcie
Trudne związki z:
ˇ dzięciołem - mogą się jedynie tolerować;
ˇ gęsią - mają różne charaktery, nigdy się nie pokochają;
ˇ niedźwiedziem - nie dogadają się ze sobą

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop