wróżka wróżenie

wróżby


 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

ŁOSOŚ
23.07-23.08

wróżka

Obserwując Łososia w wodzie nie mamy cienia wątpliwości- to jest król. Porusza się z godnością, elegancją i wdziękiem. Napotkane na swej drodze przeszkody pokonuje z gracją, jak gdyby od niechcenia. Jego siłą jest namiętność i wewnętrzna siła napędowa. Serca ma przepełnione ogniem i wspaniałomyślnością. Nie zna zakazów. Potrafi dojść do celu, nie czyniąc szkody innym. Urodzeni w tym znaku są dynamiczni, spala ich ambicja i nadmierna gorliwość. Często padają ofiarą własnych dążeń jeśli nie potrafią "regulować" swego wewnętrznego żaru. Łosoś podejmuje się bez wahania trudnych zadań. Lubi stać w światłach rampy, walczyć przy podniesionej kurtynie. Każdy z nich to silna osobowość. Łosoś zna swoją wartość, dlatego w działaniu jest pewien swego sukcesu. Często drażni otoczenie zbyt dużą pewnością siebie i traktowaniem otoczenia z wyższością. Tak naprawdę jednak ma w sobie dużo serca, szczodrobliwie obdarzając nim nie tylko najbliższych. Łosoś jest gotowy zawsze do przejęcia przywództwa ale i odpowiedzialności. Znajduje się najczęściej na szczycie drabiny towarzyskiej i zawodowej. Potrafi czerpać pełną garścią , nie jest jednak egoistą w tych sprawach. Obdzieli wszystkich szczodrobliwie, ale oczekuje za to oddania i podziwu. Urodzonym w tym znaku zarzuca się często zarozumialstwo. Radzimy naszym sympatycznym Łososiom, aby czasami pozwolili innym podjąć decyzję i nie narzucali im swego zdania. Zawierzcie trochę swemu sercu, tak pełnemu miłości i dobra dla wszystkich "poddanych".

Uczucia - nasz niestrudzony wojownik również w uczuciach jest władczo wspaniały. W miłości spełnia się bez reszty. Upatrzony cel obdarza bezgranicznym, burzliwym i romantycznym uczuciem. Jego bronią są nietuzinkowe komplementy, zaskakujące podarunki i czule szeptane namiętne erotyki, często własnego pióra. Łososie są wspaniałymi kochankami. Miłość platoniczna jest nie dla nich. Pragną zawładnąć ciałem, duszą i intelektem swego wybranka, a zazdrość jest zbyt często ich siostrą. Miłość z Łososiem jest trudna, ale na pewno pełna i nietuzinkowa.

Zdrowie i praca - Urodzonym w totemie Łososia chciałoby się pozazdrościć dobrego zdrowia, które idzie w parze z radością życia. Czasami, gdy przekroczą granice wytrzymałości mogą pojawić się drobne kłopoty, najczęściej ze strony układu krążenia i kręgosłupa. Pomimo królewskiego znaku w totemie mierzmy w życiu zawodowym siły na zamiary. Ambicją Łososia jest przewodzenie, co zapewni mu zdobyte wykształcenie i predyspozycje psychiczne. Nie spodziewajmy się, że spotkamy lwa na stanowisku podwładnego, to on lubi pociągać za sznureczki. Lubi ryzykować, a najbardziej zwariowane pomysły udaje mu się do końca pomyślnie zrealizować. My jednak lubimy takich szefów: trochę zwariowanych, wymagających, ale serdecznych dla pracowników.

Doskonałe związki z:
ˇ sokołem - układ doskonały; to dwie namiętne i energiczne osobowość
ˇ jeleniem - będą żyć w zgodzie
ˇ krukiem - będą zgodną parą, jeśli Kruk nie będzie chciał dominować w związku;
ˇ sową - dojdą do porozumienia
ˇ Wydra - będzie wobec łososia tolerancyjna
Trudne związki z:
ˇ bobrem - będą mieć kłopoty;
ˇ wężem - wąż wytknie wszystkie wady łososia
ˇ niedźwiedziem - mimo iż ten podziwia łososia nie będą dobrą parą.
ˇ Gęsią - gęś na zawsze pozostanie łososiowi obca.

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop