wróżka wróżenie

wróżby
 


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

SOKÓŁ
21.03-20.04

wróżka


Jest symbolem wolności i niezależności. Poskromienie go to wielka sztuka. Urodzeni w totemie Sokoła działają spontanicznie - pod wpływem silnych emocji. Można powiedzieć, że znajdują się w stanie ciągłej gotowości, chętnie wyruszą naprzeciw przygodzie. Każde pionierskie przedsięwzięcie jest dla nich wyzwaniem, inni mogą podążać z zaufaniem ich śladem. Wielkie wyzwania są dla zuchwałych, a tacy są urodzeni pod tym znakiem. Dusza Sokoła pełna jest nowych planów i genialnych pomysłów. Sokół jest bystrym obserwatorem, działa więc szybko, bez zastanowienia, ponosząc fiasko. Potrafi się jednak szybko "pozbierać". W końcu na pewno mu się uda. Sokół uparcie dąży do celu. Zazwyczaj lubiany, pomimo swej wybuchowości. Jest to bowiem, w gruncie rzeczy człowiek szczery, serdeczny i oddany przyjaciel. Niestety, każdemu przypisał los jakąś wadę. U Sokoła jest to często egoizm i bezwzględność. Nie respektują kompromisów, uznając przede wszystkim własne opinie.

Uczucia - Sokół w sprawach uczucia kieruje się również namiętnością. Działa spontanicznie i płomiennie. Uwielbia być szaleńczo zakochanym. Jednak trwałość tego uczucia jest wątpliwa. Nie jest to partner grzeszący nadmiarem wierności. Seks odgrywa w życiu Sokoła dużą rolę. Szaleńczo zakochany potrafi być niekonwencjonalnym romantykiem. Jako istota egoistyczna bywa nieprawdopodobnie zazdrosny uważając się za niespotykany dar niebios dla partnera. Chce być podziwiany i uwielbiany.

Zdrowie i praca - Chcąc być jak najbardziej wydajnym pracują szaleńczo i ponad miarę. Stres objawia się u Sokoła bólami głowy lub migreną. Przynależność tego totemu do żywiołu ognia może powodować drażliwość i podwyższenie ciśnienia. Sokół lubi pracę samodzielną i niezależną. Uwielbia sam podejmować decyzje. Planowanie nie jest jego najmocniejszą stroną. Jego zaangażowanie bez reszty w sprawy zawodowe mobilizuje także pozostałych pracowników. Te wspólne działania dodają skrzydeł Sokołowi do dalszej wzmożonej pracy. Ale uwaga! We wszystkim zachowaj umiar abyś się przedwcześnie nie spalił.

Doskonały związek z:
ˇ Sokołem - zdolni są poruszyć cały świat
ˇ Jeleniem - doskonale się uzupełniają
Trudne związki z:
ˇ Dzięciołem - Sokół nie ma ochoty wciąż go słuchać
ˇ Wężem - będą mieć problemy

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop