wróżka wróżenie

wróżby


 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

SOWA
23.11-21.12

wróżka


Sowa, królowa nocy kojarzy nam się zawsze z spostrzegawczością i mądrością. Jej bystre i czujne oko nieomylnie dostrzeże w ciemności swą ofiarę. Sprawia wrażenie ptaka wszystkowiedzącego, czasami znudzonego otoczeniem i zagłębionego we własnych rozmyślaniach o rzeczach pozaziemskich. Osoby z totemu Sowy obdarzone są dalekowzrocznością, zdolnością dokładnego planowania i wytrwale zgłębiające tajniki wiedzy. Lubią przygody i śmiało patrzą w oczy każdemu wyzwaniu. Zwłaszcza gdy dotyczy ono rozwiązywania zagadek umysłowych. Cechy charakteru przypisane astrologicznym Sowom pozwalają im dążyć do wysokich celów i wzniosłych ideałów. Potrafi ona swym serdecznym zachowaniem przekonać otoczenie o wadze swoich zamierzeń. Sowa lubi niezależność, ceni ją ponad wszystko zwłaszcza gdy chce się wznieść ponad horyzont. Często postrzegana jest jako mędrek i gdy chce przekonać o swej racji przyjaciół rozwija swe talenty wspaniałego mentora, a robi to dosyć często. Szczerość Sowy graniczy często z brakiem taktu. Mądra Sowo, twoje zdanie jest interesujące ale inni też mają coś do zaoferowania!

Uczucia - Dla Sowy życie jest jedną wielką przygodą. Na tę przygodę składa się również i miłość. Przeżywa ona to uczucie w sposób niekonwencjonalny. Potrzebuje intelektualnej rozmowy ze swoim partnerem, flirtu inteligentnego, błyskotliwego i badawczego. Gdy partner spełnia oczekiwania Sowy wówczas oboje mogą przeżyć wspaniałą erotyczną przygodę. Często jest to tylko przygoda, gdyż Sowy nie lubią trwałych związków - tak więc przelotny związek satysfakcjonuje Sowę, jeżeli tylko jest w pełni atrakcyjny i stale urozmaicany. Partner urodzonych w tym znaku musi więc być w stałej gotowości "bojowej", zawsze atrakcyjny i wyzwalający nowe doznania u swego niestałego towarzysza uczuć.

Zdrowie i praca - Przesadne ćwiczenia fizyczne mogą źle wpłynąć na delikatne u Sowy stawy skokowe, biodra i uda. Mogą pojawić się również kłopoty z utrzymaniem dobrej figury gdyż Sowa uwielbia dobre jedzenie i szlachetne trunki. Wątroba też nie lubi takich ekscesów a więc, przede wszystkim - odrobina dyscypliny w diecie. Dobre zdrowie pomoże Sowie w efektywnym wykorzystywaniu wielu talentów i osiągnięciu zamierzonego sukcesu. Aby rozwinąć w pełni skrzydła Sowa musi zajmować wysokie, samodzielne stanowisko z możliwością podejmowania decyzji. Dzięki swym talentom doskonale sprawdza się m.in. w zawodach prawniczych, w działalności politycznej a także teologicznej dzięki której będzie miała świadomość, że wpływa na poprawę świata.

Doskonałe związki z:
ˇ łososiem - burzliwy, ale trwały związek;
ˇ wydrą - miłość od pierwszego wejrzenia;
Trudne związki z:
ˇ sokołem - będąc razem spędzają czas na wymianie poglądów;
ˇ niedźwiedziem - sowa będzie podawała wszystko w wątpliwość

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop