wróżka wróżenie

wróżby
 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

WILK
10.02-20.03

wróżka

Wilk nie lubi samotności, w gromadzie czuje się bezpiecznie i najczęściej tak postrzegamy go w środowisku. W spojrzeniu wilka nie ma złości, jest to spojrzenie wiernego towarzysza. Wilk ze swą wybranką tworzą parę na całe życie. Miotany sprzecznymi uczuciami, niezwykle wrażliwy, urodzony w totemie wilka, nie jest człowiekiem wytrwałym. Obdarza on silnym współczuciem osoby nie radzące sobie z trudami życia codziennego. Chciałby im pomóc i robi nie jedno aby ulżyć im w troskach. Wilk jest niemalże uzależniony od ciągłego angażowania się w sprawy przyjaciół. Wielu obserwatorów jest zafascynowanych ich wyczuciem i troską o innych. Pomimo silnego zapotrzebowania na życie w towarzystwie subtelność ich natury zmusza Wilka do wycofania się w domowe pielesze. Można wówczas spokojnie pomarzyć, ulec chwili iluzji co pomoże zbudować wokół siebie warowną twierdzę przed brutalnością świata. Silnie rozbudzony instynkt i intuicja pozwala wilczym braciom wkraczać w tajemniczy świat magii i wiedzy ezoterycznej. Nieomylnie wyczuwają drzemiące w nas mroczne tajemnice, co pomaga im w odpowiednim momencie pospieszyć z pomocą. Czasami są zbyt łatwowierne, co niektórzy potrafią z zimną krwią wykorzystać. Powoduje to wówczas ostre stresy i Wilk biegnie w stronę domowego zacisza aby czerpać nowe zasoby energetyczne. Uszanujmy tajemniczość Wilka, który odwzajemni się nam ciepłymi uczuciami dozgonnej przyjaźni i zaufania!

Uczucia - Wilk cierpliwie czeka na odpowiedniego partnera zdając sobie sprawę, iż będzie to uczucie jedno na całe życie. Nie są namiętnymi kochankami ale lubią obdarzać i być obdarzanymi czułością i ciepłym słowem. Ten wierny przyjaciel często idealizuje swego wybranka, który nawet noszony na rękach nie zawsze docenia swoje szczęście, niejednokrotnie dopatrując się matactw w małych tajemnicach swojego Wilczura.

Zdrowie i uczucia - uciekający przed rzeczywistością Wilk zakłada różowe okulary aby ujrzeć świat iluzji i marzeń. Pomagają mu w tym różnego rodzaju używki. Nie jest to jednak najlepsza droga do świata magii. Powinien ćwiczyć wewnętrzną dyscyplinę, próbować być bardziej cierpliwym wobec otoczenia aby mężnie stawiać czoło trudnościom. Na szczególną troskę zasługują nogi - poświęć im Wilku nieco więcej uwagi i czasu. Niezbyt ambitny totem pozwala swym pupilom płynąć spokojnie na falach życia. Nie jest im pisana również błyskotliwa kariera. Do sukcesu Wilk dochodzi zazwyczaj pomalutku i łagodnie nie zużywając na to wcale nadmiaru energii. Darząc bliźnich ciepłymi uczuciami potrafi znakomicie znaleźć się w zawodach medycznych i działalności charytatywnej. Jego szczególna wrażliwość doskonale sprawdza się w sztukach pięknych i zawodach artystycznych.

Doskonałe związki z:
ˇ Dzięciołem -można powiedzieć - miłość od pierwszego wejrzenia
ˇ Wilkiem - łączy ich niezwykłe, silne uczucie
ˇ Wężem - magnetyzują się wzajemnie
Trudne związki z
ˇ Sokołem - nie potrafią się porozumieć
ˇ Niedźwiedziem - zbyt wiele cech ich dzieli


 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop