wróżka wróżenie

wróżby


 

Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

WYDRA
21.01-18.02

wróżka

Znane wszystkim ruchliwe i zwinne zwierzątko sprawia nam wiele przyjemności, gdy obserwujemy je w działaniu. Dobrze czuje się na lądzie i w wodzie zgrabnie poruszając się w każdej sytuacji pomimo dosyć krępej budowy ciała. Totemowi Wydry przypisano wiele korzystnych cech charakteru. Symbolizuje ona intelekt, pomysłowość, komunikatywność, dobrze czuje się żyjąc w zgodzie ze środowiskiem. Jej działania dostarczają innym twórczych podniet i nadziei. Urodzeni w znaku Wydry są wspaniałymi intelektualistami, tryskającymi humorem co jest mile widziane w każdym towarzystwie. Cenią sobie bardzo wysoko sprawiedliwość, są wspaniałymi przyjaciółmi. Trudno pogodzić im się z podziałami klasowymi i niesprawiedliwością społeczną dlatego też często angażują się w różnorakie ruchy społeczne i rewolucyjne. Żaden inny znak nie potrafi tak wspaniale współpracować w grupie, a znamy go przecież jako indywidualistę. Ceni sobie bardzo przyjaźń, której potrafi oddać się bez reszty. Wsparcia w razie biedy czy kłopotów sercowych szukaj u Wydry, ona bez wątpienia pomoże ci wykaraskać się z opresji. Będzie zawsze niepospolitą duszą towarzystwa, gdyż jej bystre, figlarne oczka wypatrzą to czego nie zauważą inni. Wydra lubi planować, czasami jej wyobrażenia są utopijne i pozostają w sferze jej marzeń. Z wydrą nie będziesz się nigdy nudzić.

Uczucia - W tych sprawach Wydra potrzebuje dużo swobody. Seks nie jest dla niej najważniejszy - stawia bowiem na intelekt. Jeśli więc zależy ci na partnerstwie uczuciowym Wydry pozwól jej na dużo swobody, wówczas na pewno nie będziesz się nudzić; każda sympatyczna odmiana wnosi nieco świeżego powiewu, nawet w nieco dojrzalszym związku.

Zdrowie i praca - Urodzeni w znaku Wydry potrafią ekonomicznie wykorzystywać swój potencjał energetyczny. Nie zdarza się Wydrze, aby przepracowała się zanadto. Czasami tylko ogarnie je niedyspozycja nerwowa, gdy stwierdzą, że oczekujemy od nich więcej niż mogą nam ofiarować. Problemy krążeniowe mogą również stać się ich udziałem, lecz przy odpowiednio higienicznym trybie życia można doczekać jesieni życia w całkiem niezłej kondycji psychofizycznej. Ponieważ w każdej Wydrze drzemie ogromny potencjał twórczy i intelektualny powinna ona zajmować niezależne, wysokie stanowisko. Jako osoba o niezwykłej bystrości umysłu potrzebuje szerokiego pola do swobodnego działania.


Doskonałe związki z:
ˇ sokołem - flirt przerodzi się w głębokie uczucie
ˇ Krukiem -są przedstawicielami tego samego żywiołu, porozumieją się więc świetnie
ˇ Sowa -oboje lubią walczyć o sprawiedliwość
ˇ Łososiem - z czasem do siebie dorosną
Trudne związki z:
ˇ Wilkiem - są sobie zupełnie obcy
ˇ Wężem - związek góry skazany na niepowodzenie

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop