numerologia wróżka
przepowiednie
wr
óżka wróżby wróżenie z kart przepowiednie chiromancja tarot wróżenie przez internet numerologia runy przepowiadanie przyszłości ezoteryka zjawiska niewyjaśnione

wróżka Beata
, tarot, chiromancja, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszlości, runy, numerologia

3 - OPTYMISTA

Trójka lubi być w centrum zainteresowania. To właśnie o ludziach o tej wibracji mówi się "dusza towarzystwa". Niezwykle rozrywkowa potrafi wspaniale zainspirować do działania i zabawy. Owarta, serdeczna, ciepła, obdarzona magnetyzmem Trójka na pewno nie ma problemów z oczarowaniem otoczenia. Życiowi optymiści umiejący w pełni cieszyć się życiem i korzystać z okazji, które się nadarzają. Lubiane, kochane lub wręcz uwielbiane przez przyjaciół czują się jak ryba w wodzie brylując w towarzystwie. Mają ogromnie dużo entuzjazmu, energii i spontaniczności. Są czarujące, elokwentne, czym zyskują sympatię otoczenia.Lubią wygodę, luksus i pobłażanie sobie.
Często dzięki swej fascynującej osobowości są rozpieszczane i wtedy mogą stracić kontakt z rzeczywistością nazbyt folgując swoim wadom. Mogą stać się próżne, łatwowierne, wyniosłe i egocentryczne. Nadmiar obowiązków przytłaczających Trójkę może spowodować, że stanie się nieodpowiedzialna. Uwaga również na cynizm, zarozumiałość i pyszałkowatość - może
Trójce przysporzyć problemów.

W naturze Trójki leży wolność. Osoby o tej wibracji mają duszę artystów o bogatej wyobraźni, toteż wszelkie zawody gdzie mogą wypowiedzieć się twórczo jak ulał pasują właśnie do Trójki. Przy odrobinie samodyscypliny, koncentracji i wytrwałości potrafią zdobyć nawet najtrudniejszy szczyt i to z łatwością, o której inni mogą tylko marzyć.


To się nazywa charyzma. Można powiedzieć, że Trójce wszystko idzie w życiu jak z płatka, co przy braku pracy nad sobą może utwierdzić ją w przekonaniu, że jest jedyna w swoim rodzaju. Wówczas spocznie na laurach i będzie do wszystkiego podchodzić ze słomianym zapałem. I na to powinna uważać. Rutyna i monotonia to nie dla Trójek.

W pracy, która nie daje im satysfakcji bardzo się męczą i gubią gdzieś po drodze swoje rozliczne talenty. Toteż bardzo ważne dla Trójek jest to, żeby zajęcie, które wykonuje było ciekawe i dające możliwość rozwoju. Osoby o tej wibracji są bardzo lubiane i szanowane przez współpracowników, gdyż ich pozytywne nastawienie do świata udziela się innym.

Pieniądze lubią Trójkę. Toteż Trójka nie czuje potrzeby ciułania na czarną godzinę, ponieważ zazwyczaj takich nie miewa. Uważa, że pieniądze są po to, żeby z nich korzystać i nie żałuje sobie i innym na przyjemności. Z natury nie jest ani zachłanna, ani nadmiernie oszczędna.
W uczuciach Trójki są bliskie donżuanerii, korzystają ze swojego zniewalającego uroku dopóki nie trafią na swoją drugą "połówkę pomarańczy". Każdą miłość odczuwają bardzo intensywnie i każda wydaje im się właśnie tą jedyną, najprawdziwszą.

Świadczy to o ich wyobraźni i fantazji, które powodują, że Trójki żyją trochę nierealnie, na granicy jawy i snu. Gdy są zakochane, uwidaczniają to w całej krasie. Są spontanicznymi, czułymi i lojalnymi partnerami.Trójce najlepiej w otoczeniu życiowych optymistów: innej 3, a także 1, 5 i 9. Wspólny język potrafią też znaleźć z pozostałymi wibracjami tj.: 2, 4, 6, 7 i 8, choć frywolność i lekkomyślność Trójki nie zawsze podoba się tym "poważnym" osobnikom.

Sławne Trójki: Ella Fitzgerald, Kartezjusz, Salvador Dali, Karol Dickens, Victor Hugo, George Sand, Henry Miller, Maria Callas i oczywiście Juan Casanova.

NUMEROLOGICZNA TRÓJKA -TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy, tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE, runy przepowiadanie przyszłości, numerologiawróżbysennikwróżeniewróżka