wróżka wróżka
numerologiawróżka wróżby wróżenie z kart przepowiednie chiromancja tarot wróżenie przez internet numerologia runy przepowiadanie przyszłości ezoteryka zjawiska niewyjaśnione
wróżka Beata, wróżby, wróżenie przez internet, chiromancja, tarot, numerologia,runy, przepowiednie

4 - REFORMATOR
Czwórka to sumienny, pracowity, skuteczny, ambitny, dokładny, czasem wręcz pedantyczny aktywista. Posiada niezwykłą umiejętność analitycznego myślenia, planowania, organizowania. Przy tym całym wachlarzu zalet jest jeszcze lojalny, wierny, odpowiedzialny i godny zaufania jako partner życiowy oraz jako współpracownik. Sceptycyzm połączony ze zdrowym rozsądkiem czyni z Czwórek osobowości praktyczne, solidne i niezwykle poważne. Nie dla nich ryzyko, nieoczekiwane zmiany i przewroty życiowe.

Stabilizacja jest im niezbędna do spokojnego, systematycznego i metodycznego działania. Jednak mimo niezaprzeczalnych walorów
Czwórek powinny one uważać, aby nie popaść w rutyniarstwo, ciasnotę umysłową, fanatyzm i nadmierny krytycyzm, co może doprowadzić do frustracji, konfliktów z otoczeniem a także nieobliczalnych i agresywnych zachowań. Staną się wówczas despotami, mało tolerancyjnymi, nie przebierającymi w środkach osobnikami. Ich bystry, przenikliwy umysł nie znosi indolencji, głupoty i lenistwa. Mając do czynienia z tymi cechami u innych, Czwórki mogą stać się surowe, ostre, a nawet wulgarne.

Wówczas narażają się na wrogość otoczenia, brak komunikacji z innymi, co może doprowadzić do izolacji, zamknięcia w sobie i wyalienowania. Ten kto ma Czwórkę za przyjaciela, partnera życiowego lub w interesach może śmiało stwierdzić, że wygrał los na loterii. Oddanie połączone z sumiennością, pracowitością powoduje, że jest wiernym, odpowiedzialnym człowiekiem. Nie cierpi również na braki materialne, ponieważ prawie zawsze pracowitość połączona z cierpliwością daje pozytywne efekty.
Pewna surowość w obyciu nie pozwala Czwórkom na powierzchowne kontakty uczuciowe. Jeśli już zaangażują się w jakiś związek można oczekiwać, że będzie to długotrwała "inwestycja".

Przy jednoczesnej niechęci do zmian Czwórka to odpowiednia osoba do zbudowania trwałych więzi, konserwatywna, biorąca pełną odpowiedzialność za stworzone przez siebie stadło. Nie będzie zbyt przesadnym stwierdzenie, że sensem istnienia osób o tej wibracji jest zapewnienie najbliższym poczucia bezpieczeństwa, stabilizacji uczuciowej i materialnej.

Jeżeli Czwórka pozwoli, aby jej Wibracja wyrażała się negatywnie, może sprowadzić na siebie chaos, który spowoduje lenistwo, obsesję nadmiernej ambicji, potrzebę dominacji, autorytatywność, nerwowość oraz kłótliwość. Wówczas owe cechy mogą zahamować rozwój i zamienić życie jej oraz najbliższych w pasmo smutku i niepowodzeń.
Odporność na niedogodności życiowe i iście mrówcza praca czyni z Czwórek tzw. "twarde sztuki", które niełatwo się poddają mimo to, że przeważnie dopisuje im mniej szczęścia niż innym Wibracjom.Wspólnego języka Czwórki powinny szukać z osobami charakteryzującymi się podobnym zrównoważeniem, spokojem i lojalnością.

Odpowiednimi partnerami będą więc 2, 6 i 7, z którymi to numerami związek ma szansę długotrwałego powodzenia.
Związek Czwórki z 4 nie będzie należał do specjalnie romantycznych i namiętnych, lecz zapewni obu stronom należną im długotrwałą satysfakcję. 1, 8 i 9 są zbyt zaborcze i agresywne dla Czwórki, lecz przy odrobinie dobrej woli z ich strony związek ze wszystkimi wyżej wymienionymi Wibracjami ma szansę powodzenia.

Lekkomyślność i "bujanie w obłokach" 3 i 5 może na dłuższą metę drażnić poważną Czwórkę. Uciążliwość takiego związku jest widoczna dopiero po jakimś czasie, ponieważ początkowo powyższe Wibracje fascynują Czwórkę swą odmiennością i niefrasobliwością.


Sławne Czwórki: Henry Ford, Mark Twain, Józef Stalin, Zygmunt Freud, Lew Trocki, Emanuel Kant, Henryk VIII, Robespierre, Maurice Ravel,Schopenhauer Samuel Morse.

NUMEROLOGICZNA CZWÓRKA -TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy, tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE, runy przepowiadanie przyszłości, numerologianumerologiawróżeniewróżbytarot