wróżka wróżby

wróżkaWróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

9. TRUDNI LUDZIE

Chcesz porozmawiać szczerze z kimś, z kim trudno ci się porozumieć. Może to być niesprawiedliwy szef lub ktoś inny, kto jest "odporny" na twoje argumenty. W takich sytuacjach dodatkowo utrudniają emocje.

Rozwiązanie jest następujące: Wejdź na podstawowy poziom psychiczny lub udaj się na Plażę Czasu i poproś, aby dana osoba pojawiła się na twojej mentalnej wizji. Potem przeprowadź z nią długą, szczerą i spokojną rozmowę. Będziesz zdziwiony jak szybko takie spotkanie przyniesie rezultaty. Gdy zaczniesz stosować tą metodę, z zadowoleniem dostrzeżesz zmiany w ludziach.

Innym doskonałym sposobem na złagodzenie czyjegoś gniewu czy złości jest wejście na podstawowy poziom psychiczny (z otwartymi oczami-wymaga to jednak wprawy) i powtarzanie w myśli "kocham cię", zwłaszcza, gdy ktoś robi ci awanturę. Zobaczysz jak zacznie tracić pewność siebie. 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop