wróżka wróżby


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

1. PAMIĘTANIE SNÓW

Nie ma ludzi, którzy nie mają snów - zwykle ich po prostu nie pamiętamy i myślimy, że nic nam się nie śniło. Sposobów, aby zapamiętać sen było i jest wiele.

Metoda, którą teraz opiszę, jest tak skuteczna, że nawet Tony Buzan przedstawił ją jako pewnik w swojej książce o mnemotechnice ("Pamięć na zawołanie").
Polega ona na daniu polecenia mentalnego (rozkazu) naszemu umysłowi tuż przed zaśnięciem. Kiedy zaczynasz zapadać w sen, łagodnie, ale z przekonaniem po prostu powtórz w myślach kilkakrotnie: zapamiętam mój sen, zapamiętam mój sen, zapamiętam mój sen... Zaprogramowany w ten sposób umysł tuż po obudzeniu przywoła marzenie senne, traktując jako zadanie priorytetowe. Być może upłynie nawet 3 tygodnie zanim ci się to uda, ale metoda ta jest niezawodna.

Tuż przed snem przygotuj sobie kartkę i coś do pisania, aby mieć to pod ręką, zaraz po przebudzeniu. Powinieneś od razu zapisać wszystkie szczegóły, które zapamiętałeś, bo inaczej sen się "ulotni".


 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop