wróżka wróżby

wróżka
 

 


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

2. PLAŻA CZASU

Kiedy stosujesz w praktyce zdolności parapsychiczne, nie ograniczają Cię żadne ramy czasowe. Jeśli fizycznie żyjesz w teraźniejszości i konkretnym miejscu, w świecie parapsychicznym jest zupełnie inaczej. Twój psychiczny umysł może podróżować w dowolny punkt świata w teraźniejszości przyszłości i przeszłości. Żeby ułatwić odbywanie takich podróży przedstawię teraz "Plażę Czasu" na wybrzeżach "Morza Kosmicznej Świadomości". Gdy znajdziesz się tam, będziesz mógł funkcjonować parapsychicznie w dowolnym miejscu, czasie i przestrzeni. Plaża czasu istnieje na psychicznym poziomie umysłu, który nie jest tym samym, co poziom podstawowy.


PLAŻA CZASU

  • wróżby Usiądź w wygodnym cichym miejscu zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom umysłu

  • wróżenie Powiedz: "odliczając od 5 do 1 udam się na plaże czasu". Policz w myśli 5-4-3-2-1 następnie wizualizuj biały piasek na brzegu granatowego morza.

  • wrózkaStoisz obecnie w teraźniejszości na Plaży czasu nad brzegiem nieskończenie wielkiego Morza Kosmicznej Świadomości.

  • tarotPoświęć parę chwil na podziwianie piękna tego cudownego miejsca

  • wróżkaOdwróć się i spójrz w prawo. Tam rozciąga się przeszłość jest ona nie daleko od ciebie, ale skryta za warstwą mgły. Teraz odwróć się w drugą stronę i popatrz w lewo. Tam jest przyszłość. Jest niedaleko od Ciebie, ale też zasłonięta mgłą.

  • wróżbyPowiedz w myśli: "Mogę wrócić na Plaże Czasu, gdy tylko zechcę. Wystarczy bym zamkną oczy, wszedł na podstawowy poziom psychiczny i odliczył od 5 do 1 "

  • wróżenieTeraz policz od 5 do 1 a plaża czasy zniknie z twojej mentalnej wizji.

  • wróżkaOtwórz oczy

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop