wróżka wróżby

wróżka 

 


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja

3. PARAPSYCHICZNE ZLECENIE BUDZENIA O OKREŚLONEJ GODZINIE

Powiem tutaj o kolejnym praktycznym wykorzystaniu umysłu, które służy także zwiększeniu zdolności parapsychicznych. Kiedy idziesz spać, nastawiasz swój umysł na przebudzenie się o określonej porze?

Nauczy cię tego następujące ćwiczenie:

 1. wróżbyKiedy kładziesz się spać, zamknij oczy i wejdź na podstawowy poziom psychiczny

  wróżenieWizualizuj zegar

 2. wróżkiNastaw go na godzinę, o której chcesz się obudzić, np. na g. 7 rano

 3. tarotPowiedz w myśli: "właśnie dokładnie o tej godzinie chcę wstać. O 7 rano"

 4. wróżka Potem zaśnij

 5. wróżkiRano obudzisz się bez kłopotów. Od razu popatrz na zegar. Powinna być siódma rano (albo inna godz., Która wybrałeś)

 6. tarotJeżeli obudziłeś się pięć minut wcześniej lub później potraktuj to jako prawidłową reakcję psychicznego umysłu

 7. wróżenieZamknij na chwile oczy i powiedz: "dziękuje. Chciałbym osiągnąć taką dokładność i reakcje we wszystkich działaniach parapsychicznych".

 8. wróżbyNastępnie otwórz oczy i zajmij się pracą.

 9. Jeżeli twój mentalny budzik przyśpieszył lub spóźnił się więcej niż pięć minut, nie uważaj, że jest to dostateczna dokładność. Twój umysł potrafi funkcjonować naprawdę precyzyjnie i musisz tego od niego wymagać.

 10. Po pierwsze sprawdź jak chodzi twój zegarek. Kiedyś obudziłem się 3 minuty przed czasem (a żądałem większej dokładności) zadzwoniłem na zegarynkę i stwierdziłem, że mój budzik śpieszy się 3 min. Mój umysł działa bezbłędnie. Zatem nie "czepiaj się" umysłu do póki nie upewnisz się, że twój zegarek jest punktualny.

 11. wróżka Jeżeli masz taką pewność, zmień swój stan świadomości i powiedz: "cieszę się, że się obudziłem. Ale nie takiej dokładności wymagam od swoich umiejętności parapsychicznych. Oczekuję precyzji. Kiedy nastawiam psychiczny budzik chcę wstać dokładnie o tej porze, którą wybrałem. Nie będę tolerował byle, jakich rezultatów."

 12. tarotNastępnie otwórz oczy i zajmij się swoimi sprawami. Wieczorem, kiedy będziesz szedł spać, nastaw jeszcze raz swój psychiczny budzik. Powtarzaj ten proces dopóty, dopóki będziesz całkowicie zadowolony z wyników.

Możesz też zmodyfikować tę procedurę po to, żeby dotrzymywać wszystkich terminów spotkań w ciągu dnia. Wykonaj wszystkie wyżej podane polecenia, tylko zamiast kazać umysłowi, żeby cię obudził każ mu by ci zaalarmował cię o danej godzinie, zapalając na przykład światło w twojej głowie, zmuszając do spojrzenia na zegarek.


 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop