wróżka wróżby

wróżka


 


  

 

 


 


Wróżka Beata, wróżenie przez internet, przepowiadanie przyszłości, tarot, runy chiromancja


7. DOSKONALENIE DOWOLNYCH UMIEJĘTNOŚCI

wróżka Zamknij oczy

wróżbyWejdź na podstawowy poziom lub udaj się na Plażę Czasu

Wizualizuj siebie jak bezbłędnie wykonujesz coś, nad czym pracujesz

wróżenie Zobacz siebie odprężonego, a jednocześnie czujnego i zadowolonego ze swojej pracy

wrożki Utrwal ten obraz w umyśle przez parę minut

wróżka Następnie powiedz w myśli: "chcę żeby wyższy umysł umożliwił mi osiągnięcie właśnie tego: chcę robić to najlepiej (wymień tu tę umiejętność), jak tylko potrafię"

wróżby Otwórz oczy

Twoje życzenie spełni się w świecie fizycznym. Oczywiście, w zależności od tego, czego chcesz się nauczyć może ci to zabrać trochę więcej czasu.

Może nie grasz w tenisa tak dobrze jak chciałbyś? Wizualizuj siebie jak rozgrywasz idealny mecz. Rób to codziennie a zobaczysz, że idzie ci coraz lepiej. Wizualizuj ten obraz tak długo aż osiągniesz zadowalający poziom.

To nie znaczy, że jeśli będziesz wizualizować siebie w trakcie czynności, o której nie miałeś do tej pory pojęcia, od razu staniesz się ekspertem-wcale nie. Wizualizacja pomoże udoskonalić umiejętności, jaką już masz, albo się uczysz od nowa. Ale na nic się ona nie zda, jeśli nie włożysz w to żadnego wysiłku. Pamiętaj, jeśli pragnienie ma stać się rzeczywistością w ślad za nim musi iść konstruktywne działanie. Nic samo nie przychodzi!

 

CHIROMANCJA-TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE,

 

wróżbywróżenietarothoroskop