wróżka wróżka

wróżenie 

 

 
Wróżka Beata
, wróżby, wróżenie, przepowiadanie przyszłości, tarot, chiromancja, numerologia, runy       


08.02.1902r. - 28.01.1903r. Woda
26.01.1914r. - 13.02.1915r. Drzewo
13.02.1926r. - 01.02.1927r. Ogień
31.01.1938r. - 18.02.1939r. Ziemia
17.02.1950r. - 05.02.1951r. Metal
05.02.1962r. - 21.01.1963r. Woda
23.01.1974r. - 10.02.1975r. Ogień
09.02.1986r. - 28.01.1987r. Ziemia
wróżby

wróżbyTYGRYS
Ogólnie można nazwać Tygrysa gorącą głową, rewolucjonistą buntującym się wobec władzy i przeciwko swoim zwierzchnikom. Jest przywódcą, nie do końca jednak cieszy się zaufaniem tych, którym przewodzi. Generalnie odznacza się dużą siłą przyciągania ludzi i wielki autorytetem. Ludzie niejako automatycznie darzą go szacunkiem. Odnosi się to również do tych, którzy z nim walczą. Tygrys nie toleruje nieposłuszeństwa innych, z tym jednak, że sam nie lubi wykonywać cudzych rozkazów. Jest zawsze pewny siebie, zbyt zuchwały i na ogół wyrachowany. Można powiedzieć, że jest to urodzony wojownik. Potrafi gwałtownie i odważnie walczyć do końca realizując swoje cele. Jest przy tym niesłychanie uparty i kłótliwy.

Jego usposobienie sprawia, że dla idei zdolny jest poświęcić życie. Tygrys to pionier wielu nowości, często nawet Don Kichot. Na ogół życie miewa niespokojne, jakże często pełne niebezpieczeństwa. Wiele zależy od tego, czy urodził się w dzień, czy też w nocy. Nocne Tygrysy, szczególnie urodzone około północy, są lepiej chronione przed niebezpieczeństwami niż Tygrysy urodzone o wschodzie Słońca.

Najcięższy i zarazem niespokojny los czeka urodzonych w południe; mają burzliwe, często pechowe życie. W tym wszystkim jedna tylko pociecha, otóż Tygrys nigdy nie będzie znudzony życiem. Znak Tygrysa to dobry znak, reprezentuje on bowiem ochronę życia ludzkiego. Tygrys w domu do minimum sprowadza niebezpieczeństwo pożaru, kradzieży i ze strony złych duchów. Wielkie niebezpieczeństwo zagraża wtedy, gdy w domu są dwa Tygrysy. Jeden z nich musi odejść.

wróżka BeataJeżeli urodzenie przypada w żywiole Metalu, Tygrys jest jeszcze bardziej porywczy, agresywny i wysoce niebezpieczny. Cele realizuje najchętniej radykalnie i natychmiastowo. W trakcie swoich działań nie akceptuje jakichkolwiek ograniczeń wolności.
Żywioł Wody powoduje, że Tygrys jest bardziej obiektywny. Przyswaja sobie pomysły innych osób, opanowuje własne emocje oraz koncentruje się bardziej na właściwym działaniu. W życiu codziennym jest większym realistą.
wróżka Beata JeskeW żywiole Drzewa Tygrys jest bardziej tolerancyjny i ma demokratyczne spojrzenie na współpracę z innymi znakami. Sprawia to, że jest najatrakcyjniejszym Tygrysem, otoczonym przez wielu przyjaciół. Odznacza się zręcznością w manipulowaniu ludźmi. Umie ich sobie podporządkować i odpowiednio wykorzystać.
horoskopOgnisty Tygrys wzmacnia swoją gotowość do działania. Nie potrafi nigdzie zagrzać miejsca, ciągle wywołuje konflikty, a to dlatego, że chce się nadmiernie wykazywać swoimi uzdolnieniami. W różnego rodzaju działalności zaznacza się jego ogromny wpływ na inne znaki.
sennikŻywioł Ziemi sprawia, że jest on najłagodniejszym ze wszystkich Tygrysów. Nie jest tak porywczy w swoich działaniach. Woli zawsze czuć grunt pod nogami. Odznacza się praktycznością i interesownością w kontaktach z innymi osobami.

Tygrys zdolny jest do wielkich i wzniosłych uczuć, ale rzadko trafia na właściwego partnera, który by go zrozumiał. Życie swoje powinien wiązać ze szlachetnym Koniem, który do związku wnosi siłę i roztropność.
Dobry związek stanowi Tygrys z Psem, który nie opuści go w żadnych okolicznościach, oraz ze Świnią, wnoszącą dużo łagodności do związku. Powinien unikać Węża, który dla Tygrysa jest zbyt mądry i przebiegły, oraz Małpy. Szczególnie w miłości Małpa może wyrządzić wiele złego.

Zawsze powinien unikać Bawoła, by poprzez jego siłę nie być zniszczonym. W żadnym wypadku nie wolno Tygrysowi związać się z Królikiem, przyniesie to życie pełne rozczarowań. Być Tygrysem w dziejach świata, znaczy przewodzić i to bez względu na sytuację i okoliczności, w jakich się znajduje".


óżka wróżby wróżenie z kart przepowiednie chiromancja tarot wróżenie
Horoskop Chiński - autorką tego znakomitego opracowania jest
Labea - Magiczna strona

numerologiasennikhoroskoptarot

MYŚLI -TAROT - WRÓŻKA BEATA ZAPRASZA ,wróżenie, numerologia, horoskopy, tylko tutaj dowiesz się co cię czeka, wróżka, wróżby, wróżenie, tarot, horoskop, wróżenie przez internet, ezoteryka, zjawizka niewyjaśnione, wrozka, WRÓŻKA, WRÓŻBY, WRÓŻENIE, runy przepowiadanie przyszłości, numerologia